Min-Jae Kim
fot. www.sscnapoli.it

Min-Jae Kim miał jak dotąd bardzo zróżnicowany sezon w Bayernie Monachium. W związku z tym pojawiły się pierwsze pogłoski o wcześniejszym wyjeździe Koreańczyka z Bawarii. 

Mówi się, że SSC Napoli rozważa złożenie oferty za swojego byłego zawodnika. Z informacji gazety Il Mattino wynika, że ​​Włosi chcieliby wypożyczyć obrońcę Bayernu Monachium.

Południowokoreański zawodnik przeniósł się z Neapolu do Monachium przed obecnym sezonem za 50 milionów euro, ale nie udało mu się zbudować mocnej pozycji w Bayernie. Choć Kim w wielu meczach występował w podstawowym składzie, podobnie jak jego koledzy ze środka defensywy wielokrotnie spotykał się z krytyką. Dobre występy regularnie przeplatały się z niefortunnymi.

W Neapolu Kim był niekwestionowanym liderem formacji obronnej i w zeszłym roku zdobył z drużyną Azzurri Scudetto. Jak podaje Il Mattino, Włosi rozważają roczną umowę wypożyczenia. Problemem może być jednak pensja środkowego obrońcy. 27-latek zarabia w Bayernie ponad 8,5 miliona euro rocznie, co nie jest osiągalne w Napoli.

Oprócz Napoli Kimem interesuje się także Inter Mediolan.

Źródło: www.ilmattino.it

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj