Victor Osimhen
fot. www.sscnapoli.it

Po przedłużeniu kontraktu z SSC Napoli pogłoski o odejściu Victora Osimhena początkowo ucichły. Teraz napastnik sam ponownie podsycił spekulacje na temat swojej przyszłości.

Victor Osimhen daje do zrozumienia, że ​​pod koniec sezonu opuści SSC Napoli: – Myślę, że już zdecydowałem, co będę robić na koniec sezonu – powiedział napastnik podczas zgrupowania reprezentacji Nigerii. 

– Mam już plan, wiem, jaki kolejny krok chcę wykonać.

– W tej chwili chcę po prostu dobrze zakończyć sezon, potem odpocząć gdzieś z córką i wtedy ogłoszę decyzję, którą już podjąłem.

Jest całkiem możliwe, że Osimhen ostatecznie trafi do Premier League. Nigeryjczyk powiedział już w zeszłym tygodniu w wywiadzie dla Sky Sports, że pewnego dnia chce zagrać w Premier League. 

– Myślę, że 60 procent wszystkich plotek dotyczy mojego przejścia do Premier League. Tak to właśnie jest, gdy jest się jednym z najlepszych napastników na świecie. Oczywiście Premier League to jedna z największych lig na świecie.

Potencjalny transfer jest możliwy dzięki klauzuli odstępnego wartej podobno 130–140 milionów euro, którą Osimhen zabezpieczył przedłużając kontrakt na krótko przed świętami Bożego Narodzenia. O swoim obecnym pracodawcy mówi: – Jestem obecnie w Neapolu. Podpisałem kontrakt i cieszę się, że tu jestem.

Źródło: www.skysports.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj